konwersja VOB do formatu MP3

Do domu

Pobierz

Zamów teraz

FAQ

Skontaktuj się z nami

konwersja RM do MP3

konwersja RMVB do formatu MP3

konwersja QT do MP3

konwersja MOV do MP3

konwersja AIFF do MP3

konwersja MPEG1 do MP3

konwersja MPEG2 do formatu MP3

konwersja VOB do formatu MP3

konwersja RMI do MP3

konwersja RA do MP3

VOB Definicja: DVD-video obiektu do przechowywania obrazu / dźwięku / napisów.

1. vob do konwersja mp3, odtwarzacze DVD Zainstaluj takich jak WinDVD Player lub PowerDVDPlayer, które zawierają odpowiednie dekoder VOB. Ale plik VOB jest więcej niż jeden strumieni audio zawsze. Program konwertuje tylko pierwsze strumień audio do plików MP3. Jeżeli plik został zaszyfrowany VOB, program nie konwertuje go pomyślnie.

2 Uruchom "audio / video do formatu MP3 maker", kliknij przycisk Open Media File, wskaż plik vob.

3. Jeśli chcesz przekonwertować cały plik audio z vob, ustawić Output File w razie potrzeby, a następnie kliknąć przycisk convert.

Jeśli chcesz przekonwertować pewną część audio z plików vob, przeciągnij suwak bezpośrednio, lub kliknij przycisk Odtwórz, aby obejrzeć plik multimedialny, ustawić czas rozpoczęcia i Czas zakończenia. W końcu, kliknij przycisk, aby rozpocząć konwersja do konwersja VOB na mp3.

DVD Digital Versatile Disc lub Digital Video Disc. DVD jest dysk optyczny nośników, które mogą przechowywać dane / film / audio / images. wideo DVD zawsze używa plików vob. Jeśli DVD jest chroniony, konwersja się nie powiedzie.

H.261 jest standardem kodowania cyfrowego wideo oparte na MPEG-1. H.263 jest wideokonferencji oparte na technologii kodowania mpeg-1/mpeg-2.

konwersja vob na mp3, KYDSOFT Copyright. Wszelkie prawa zastrzeżone.