konwersja VCD do MP3

Do domu

Pobierz

Zamów teraz

FAQ

Skontaktuj się z nami

konwersja AVI do MP3

konwersja VCD do MP3

konwersja MPEG do MP3

konwersja WMV do MP3

konwersja ASF do MP3

konwersja OGM do formatu MP3

konwersja divx do MP3

konwersja DAT do MP3

konwersja MPG do formatu MP3

konwersja SVCD do MP3

VCD Definicja: Video CD lub dysku do przechowywania Compact film wideo i audio.

1. konwersja vcd do mp3: VCD, jeśli plik jest kodowany w 1,0 formatu, nie trzeba instalować żadnego dodatkowego dekodera MPEG.Dat, czy plik jest zakodowany w formacie 1.1 lub 2.0, należy zainstalować odtwarzacz DVD, takich jak WinDVD Player lub PowerDVDPlayer, które zawierają odpowiednie vcd dekodera.

2 Uruchom "audio / video do formatu MP3 maker",kliknij przycisk Open Media File, po włożeniu płyty VCD do napędu CD / DVD, znajduje się katalog o nazwie MPEGAV w VCD. W katalogu jest kilka plików o nazwie AVSEQ01.DAT VCD, AVSEQ02.DAT lub MUSIC01.DAT, MUSIC02.DAT itp. Następnie otwórz plik vcd w programie.

3. Jeśli chcesz przekonwertować cały dźwięk z vcd plik, należy ustawić Output File w razie potrzeby, a następnie kliknąć przycisk convert.

Jeśli chcesz przekonwertować pewną część audio z vcd plik, przeciągnij suwak bezpośrednio, lub kliknij przycisk Odtwórz, aby obejrzeć plik multimedialny, ustawić czas rozpoczęcia i Czas zakończenia. W końcu, kliknij przycisk, aby rozpocząć konwersji do konwertowania VCD na mp3.

Magnetowid jest magnetowid. Odgrywa VHS (magnetowid lub system home video). Jeśli chcesz przekonwertować video do mp3 lub VHS, dostępne są dwa sposoby.

1. Zainstalować kartę tunera TV w komputerze. Podłącz kabel do karty prawidłowo. Korzystanie z programu Windows Movie Maker, aby obejrzeć program do przechwytywania i wmv, rozpakować plik mp3.

2. Jeśli nawiązanie połączenia audio-video do Out of Line In karty dźwiękowej, run (Easy MP3 rejestratora dźwięku), aby nagrać audio na mp3.

przerobić na mp3 vcd, KYDSOFT Copyright. Wszelkie prawa zastrzeżone.