konwersja SVCD do MP3, konwersja HDTV do MP3

Do domu

Pobierz

Zamów teraz

FAQ

Skontaktuj się z nami

konwersja AVI do MP3

konwersja VCD do MP3

konwersja MPEG do MP3

konwersja WMV do MP3

konwersja ASF do MP3

konwersja OGM do formatu MP3

konwersja divx do MP3

konwersja DAT do MP3

konwersja MPG do formatu MP3

konwersja SVCD do MP3

SVCD Definicja: Super VCD.

1. konwersja SVCD na mp3, zainstaluj odtwarzacz DVD, takich jak WinDVD Player lub PowerDVDPlayer, które zawierają odpowiednie dekoder SVCD.

2 Uruchom "audio / video do formatu MP3 maker", kliknij przycisk Open Media File. Po włożeniu SVCD do napędu CD / DVD, można znaleźć w katalogu o nazwie MPEG2 SVCD. W katalogu jest kilka plików o nazwie AVSEQ01.MPG SVCD, AVSEQ02.MPG lub MUSIC01.MPG, MUSIC02.MPG itp. Następnie otwórz plik w programie.

3. Jeśli chcesz przekonwertować cały dźwięk z svcd plik, należy ustawić Output File w razie potrzeby, a następnie kliknąć przycisk convert.

Jeśli chcesz przekonwertować pewną część audio z svcd plik, przeciągnij suwak bezpośrednio, lub kliknij przycisk Odtwórz, aby obejrzeć plik multimedialny, ustawić czas rozpoczęcia i Czas zakończenia. W końcu, kliknij przycisk, aby rozpocząć konwersja do konwersja SVCD na mp3.

HDTV oznacza High-Definition Television. transmisji cyfrowego sygnału telewizyjnego HDTV w wyższej rozdzielczości (1920 x 1080) niż DVD, NTSC, SECAM, PAL DVB.

Z wyjątkiem formatów analogowych już w Europie i Japonii. HDTV kompresuje wideo MPEG2, transfer z audio Layer 2 audio lub Dolby Digital AC-3.

Proszę zainstalować HDX4 kodek HDTV lub innych HDTV kodeki do konwersja na mp3.

Oznacza Nadawcy DVB Digital Video.

przerobić na mp3 svcd, KYDSOFT Copyright. Wszelkie prawa zastrzeżone.