konwersja MPEG do MP3, Flash SWF do MP3

Do domu

Pobierz

Zamów teraz

FAQ

Skontaktuj się z nami

konwersja AVI do MP3

konwersja VCD do MP3

konwersja MPEG do MP3

konwersja WMV do MP3

konwersja ASF do MP3

konwersja OGM do formatu MP3

konwersja divx do MP3

konwersja DAT do MP3

konwersja MPG do formatu MP3

konwersja SVCD do MP3

MPEG Definicja: Moving Pictures Expert Group. Rodzaj i format plików multimedialnych standard kompresji obrazu i dźwięku.

1. konwersji mpeg na mp3: Jeżeli plik MPEG jest zakodowany z formatu MPEG-1, nie trzeba instalować żadnego dodatkowego dekodera MPEG. Jeśli plik jest zakodowany w formacie MPEG 1.1 lub 2.0, należy zainstalować odpowiedni odtwarzacz DVD takich jak PowerDVD czy WinDVD Player Player MPEG.

2 Uruchom "audio / video do formatu MP3 maker",kliknij przycisk Open Media File, wybierz plik mpeg.

3. Jeśli chcesz przekonwertować cały audio z plików MPEG, ustaw plik wyjściowy w razie potrzeby, a następnie kliknąć przycisk convert.

Jeśli chcesz przekonwertować pewną część audio z plików MPEG, przeciągnij suwak bezpośrednio, lub kliknij przycisk Odtwórz, aby obejrzeć plik multimedialny, ustawić czas rozpoczęcia i Czas zakończenia. W końcu, kliknij przycisk, aby rozpocząć konwersji do konwersji mpeg na mp3.

Flash (dawniej Macromedia Flash) został stworzony przez firmę Adobe System. Można edytować treść, animacji, filmu, muzyki i gier na World Wide Web. Swf jest Shockwave Flash.

Nie są konwertowane flash bezpośrednio do mp3. Łatwe uruchomienie rejestratora dźwięku MP3, uruchomić odtwarzacz Flash lub Internet Explorer do podglądu lub przesłuchać swf flash, nagrać ścieżkę dźwiękową z swf do swf wyciąg lub przekonwertować na mp3.

konwersji mpeg na mp3, KYDSOFT Copyright. Wszelkie prawa zastrzeżone.