konwersja MOV do MP3

Do domu

Pobierz

Zamów teraz

FAQ

Skontaktuj się z nami

konwersja RM do MP3

konwersja RMVB do formatu MP3

konwersja QT do MP3

konwersja MOV do MP3

konwersja AIFF do MP3

konwersja MPEG1 do MP3

konwersja MPEG2 do formatu MP3

konwersja VOB do formatu MP3

konwersja RMI do MP3

konwersja RA do MP3

MOV Definicja: Apple QuickTime format pliku filmowego.

1. mov przerobić na mp3, należy zainstalować QuickTime Player i+Directshow+filter "target = _blank> QuickTime filtr DirectShow.
2 Uruchom "audio / video do formatu MP3 maker", kliknij przycisk Open Media File, wskaż plik mov.

3. Jeśli chcesz przekonwertować cały plik audio z mov, ustawić Output File w razie potrzeby, a następnie kliknąć przycisk convert.

Jeśli chcesz przekonwertować pewną część audio z mov, przeciągnij suwak bezpośrednio, lub kliknij przycisk Odtwórz, aby obejrzeć plik multimedialny, ustawić czas rozpoczęcia i Czas zakończenia. W końcu, kliknij przycisk, aby rozpocząć konwersji do konwersji mov na mp3.

IPod to popularny odtwarzacz multimedialny stworzony i sprzedawanych przez Apple Computer. Wideo iPod jest zapisana jako format mov. Podobnie jak większość cyfrowych odtwarzaczy video, iPod może służyć jako urządzenie do przechowywania danych zewnętrznych po podłączeniu do komputera. IPod może przechowywać zdjęcia, muzykę i video. Oprogramowania iPoda nazywa iTune, które mogą odtwarzać muzykę, zgrać muzykę z CD, nagrywania muzyki i CD.

Jeśli chcesz przekonwertować iPoda do mp3, mp4 należy zainstalować dekoder splitter i mp4 w systemie do konwertera mogą przejrzeć, takich jak Apple QuickTime Player, FFDShow, lub HDX4 dekodera.

Jeśli iPod pliki są szyfrowane, konwersja się nie powiedzie.

mov przerobić na mp3, KYDSOFT Copyright. Wszelkie prawa zastrzeżone.