konwersja MIDI do MP3, TTA do MP3

Do domu

Pobierz

Zamów teraz

FAQ

Skontaktuj się z nami

konwersja MIDI do MP3

konwersja MP4 do MP3

konwersji XVID MP3

konwersja MPEG4 do MP3

MIDI Definicja: Musical Instrument Digital Interface

1. przerobić midi na mp3, uruchomienie "MIDI do MP3 maker",kliknij przycisk Otwórz, wybierz plik MIDI.

2. Zmiana nazwy w razie potrzeby produkcji, które muszą być plik MP3. Lub kliknij przycisk Przeglądaj, aby nazwa pliku w katalogu.

3. Następnie kliknij przycisk konwersji, konwersja rozpocznie. Upewnij się, że słychać normalny dźwięk głośność podczas konwersji plików MIDI, w przeciwnym wypadku wyboru Windows Volume Control.

4. Po konwersji midi do mp3, kliknij przycisk Odtwórz, aby posłuchać pliku MP3 w programie Windows Media Player. Przed rozpoczęciem następnej konwersji, prosimy o opuszczenie Windows Media Player.

5.Jeżeli Państwo feelthe MP3 wielkość produkcji jest mniejsza lub głośniej lub zakłócona, adjustthe głośności programu, lub "Regulacja głośności" i "Wave" z Windows Volume Control. Następnie ponownie rozpocząć konwersję. Próbować kilka razy, otrzymasz odpowiednie wielkości produkcji.

TTA audio jest prawda, to darmowy, prosty w czasie rzeczywistym Lossless Audio Codec, w oparciu o filtry adaptacyjne prognostycznych, które wykazało takie same lub lepsze wyniki w porównaniu z większością nowoczesnych analogów z open-source popularne kodeki audio.

Jeśli chcesz przekonwertować na mp3 TTA, uruchomienie "audio / video do formatu MP3 maker", należy zainstalować odpowiedni filtr DirectShow TTA / kodek / dekoder z RadLight TTA do pliku.

przerobić midi na mp3, KYDSOFT Copyright. Wszelkie prawa zastrzeżone.