konwersja MID do MP3, FLAC do MP3

Do domu

Pobierz

Zamów teraz

FAQ

Skontaktuj się z nami

konwersja WAV do MP3

konwersja WMA do MP3

konwersja AC3 do MP3

konwersja OGG do MP3

konwersja MPA do MP3

konwersja MP2 do MP3

konwersja AU do MP3

konwersja AIF do MP3

konwersja SND do MP3

konwersja MID do MP3

MID Definicja: Musical Instrument Digital Interface z rozszerzeniem *.mid . MID0 (typu 0) to jeden utwór i wiele formatów kanału. MID1 jest wiele torów i wielu kanałów.

1. konwersji średnio mp3, Launch "MIDI do MP3 maker", kliknij przycisk Open, wybierz plik MID.

2. Zmiana nazwy w razie potrzeby produkcji, które muszą być plik MP3. Lub kliknij przycisk Przeglądaj, aby nazwa pliku w katalogu.

3. Następnie kliknij przycisk konwersji, konwersja rozpocznie. Upewnij się, że słychać normalny dźwięk wielkości pliku podczas konwersji MID, w przeciwnym wypadku wyboru Windows Volume Control.

4. Po połowie do konwersji mp3, kliknij przycisk Odtwórz, aby posłuchać pliku MP3 w programie Windows Media Player. Przed rozpoczęciem następnej konwersji, prosimy o opuszczenie Windows Media Player.

5. Jeśli uważasz, że wielkość produkcji jest mniejsza MP3 lub głośniej lub zakłócona, poziom głośności programu, lub "Regulacja głośności" i "Wave" z Windows Volume Control. Następnie ponownie rozpocząć konwersję. Próbować kilka razy, otrzymasz odpowiednie wielkości produkcji.

FLAC jest Free Lossless Audio Codec, co oznacza, że dźwięk jest skompresowany w FLAC bez utraty jakości. To jest podobnie jak Zip działa, chyba FLAC otrzymasz dużo lepszą kompresję, gdyż został zaprojektowany specjalnie dla audio i można odtwarzać skompresowane pliki FLAC w Twoim ulubionym graczem jak ty grać w pliku MP3. Format FLAC jest obecnie dobrze obsługiwany przez wiele produktów, oprogramowania i sprzętu audio.

Jeżeli chcą Państwo konwertować flac do mp3, uruchom audio / video do formatu MP3 herbaty, należy zainstalować odpowiedni filtr DirectShow flac / codecs / dekoder do pliku flac.

konwersja do mp3 w połowie, KYDSOFT Copyright. Wszelkie prawa zastrzeżone.