המרת VCD ל-MP3

בית

הורדה

הזמן עכשיו

שאלות נפוצות

צור קשר

המרת AVI ל MP3

המרת VCD ל-MP3

המרת MPEG ל-MP3

המרת WMV ל-MP3

המרת ASF ל-MP3

המרת OGM ל MP3

המרת DIVX ל-MP3

המרת DAT ל MP3

המרת MPG ל MP3

המרת SVCD ל-MP3

VCD Definition: videoCD או קומפקט דיסק וידאו עבור וידאו ואודיו אחסון.

1. המרת VCD ל mp3: אם הקובץ VCD מקודד בפורמט 1.0, אתה לא צריך להתקין שום מפענח MPEG נוספים. אם הקובץ DAT מקודד בפורמט 1.1 או 2.0, בבקשה להתקין נגני DVD כמו WinDVD Player או PowerDVDPlayer, אשר כוללים את מפענח VCD המתאים.

2 הפעלה "אודיו / וידאו ל-MP3 יצרן",לחץ על כפתור Open Media קובץ, אחרי שאתה מכניס את VCD לכונן התקליטורים / DVD, תוכלו למצוא את המדריך בשם MPEGAV ב VCD. בספריה, יש VCD כמה קבצים בשם AVSEQ01.DAT, AVSEQ02.DAT או MUSIC01.DAT, MUSIC02.DAT וכו 'ואז לפתוח קובץ vcd בתוכנית.

3. אם אתה רוצה להמיר את האודיו כולו מקובץ VCD, להגדיר את קובץ הפלט במידת הצורך, ולאחר מכן לחץ על כפתור להמיר.

אם אתה רוצה להמיר חלק אודיו מקובץ VCD, גרור את פס שקף ישירות, או ללחוץ על כפתור Play כדי להציג בתצוגה מקדימה קובץ המדיה, לקבוע את זמן התחלה וזמן סיום. באותו לחץ, האחרון להמיר כפתור כדי להתחיל להמיר VCD ל mp3.

וידיאו הוא קלטת וידאו מקליט. זה משחק VHS (קלטת וידאו טייפ או וידאו הביתה במערכת). אם אתה רוצה להמיר וידיאו או VHS ל mp3, שתי דרכים זמינות.

1. התקנת מקלט טלוויזיה כרטיס במחשב. חבר את הכבל הכרטיס כראוי. השתמש ב-Windows Movie Maker כדי לצפות בתצוגה מקדימה של התוכנית ואת ללכוד אותו wmv, ואז לחלץ את הקובץ ל mp3.

2. אם אתה מצליח להתחבר אודיו אאוט של וידיאו כדי שורה של כרטיס הקול, להפעיל (מקליט נוחה קול MP3) כדי להקליט שמע MP3.

המרת VCD ל mp3, זכויות יוצרים KYDSOFT. כל הזכויות שמורות.