המרת MID ל MP3

בית

הורדה

הזמן עכשיו

שאלות נפוצות

צור קשר

המרת WAV ל MP3

המרת WMA ל MP3

המרת AC3 ל-MP3

המרת OGG ל MP3

המרת MPA ל MP3

המרת MP2 ל MP3

המרת AU ל MP3

המרת aif ל MP3

המרת SND ל MP3

המרת MID ל MP3

אמצע Definition: Musical Instrument Digital Interface עם סיומת הקובץ *.באמצע . MID0 (סוג 0) הוא מסלול יחיד פורמטים ערוץ מרובים. MID1 היא לעקוב אחר מספר רב של ערוצים מרובים.

1. להמיר אמצע MP3, הפעלה "MIDI ל MP3 יצרנית", לחץ על לחצן פתח, בחר קובץ MID.

2. שינוי שם פלט במידת הצורך, אשר חייב להיות קובץ MP3. או ללחוץ על כפתור עיון לשם הקובץ בספרייה.

3. ואז לחץ על כפתור להמיר, ההמרה תתחיל. אנא ודא כי אתה יכול לשמוע את נפח הצליל הרגיל של הקובץ MID בעת ההמרה, אחרת לבדוק את Windows Volume Control.

4. לאחר המרת אמצע MP3, לחץ על כפתור Play כדי להאזין לקובץ MP3 עם Windows Media Player. לפני תחילת ההמרה הבאה, בבקשה היציאה של Windows Media Player.

5. אם אתה מרגיש את עוצמת פלט MP3 קטן או חזק או מעוותת, להתאים את שליטה על עוצמת הקול של התוכנית, או "בקרת העוצמה" או "גלים" של Windows Volume Control. ואז להתחיל ההמרה שוב. נסה כמה פעמים, תקבל את נפח התפוקה המתאימה.

FLAC הוא חינם אודיו Lossless Codec, כלומר שמע דחוס FLAC בלי לפגוע באיכות. זה דומה לאופן מיקוד עובד, למעט עם FLAC אתה תקבל הרבה יותר טוב דחיסה כי היא תוכננה במיוחד עבור אודיו, אתה יכול לנגן קבצים דחוסים FLAC בנגן האהוב עליך בדיוק כמו שאתה משחק בקובץ MP3. פורמט FLAC נתמך כעת גם על ידי תוכנה וחומרה רבים מוצרי אודיו.

אם אתה רוצה להמיר FLAC ל MP3, לרוץ אודיו / וידאו כדי MP3 Maker, אנא התקן המתאים מסנן DirectShow FLAC / קודקים / מפענח עבור flac הקובץ.

להמיר אמצע mp3, זכויות יוצרים KYDSOFT. כל הזכויות שמורות.