převést XVID s MP3, Hudba pro MP3

Domácí

Stáhnout

Objednat nyní

FAQ

Kontaktujte nás

převést MIDI do MP3

převést MP4 do MP3

převést XVID s MP3

převést MPEG4 do MP3

XviD Definice: typ GNU MPEG-4 video ve formátu DivX z open source verzi.

1. převést Xvid na mp3, nainstalujte příslušné video dekodér a audio dekodér pro Xvid nebo avi souboru,jako je XviD kodeku .

2 Spusťte "audio / video do MP3 Maker",klepněte na tlačítko Open Media souboru, vyberte avi nebo xvid souboru.3. Pokud chcete převést celý zvuk z xvid souboru, nastavit výstupní soubor v případě potřeby, potom klikněte na tlačítko konvertovat.

Pokud chcete převést některé části audio z xvid souboru, přetáhněte posuvník přímo, nebo klepněte na tlačítko Play pro pre-poslouchat hudbu, nastavit čas zahájení a čas ukončení. Na poslední, klikněte na tlačítko start převést převést Xvid na mp3.PMP je Přenosný multimediální přehrávač s podobným PSP.

Je malý a má pevný disk pro uložení a přehrávání multimediálních souborů. To podporuje různé video formátu, jako je DivX, XviD, MPEG, audio (MP3, WAV, OGG Vorbis) a digitální fotografie (jpg, gif, bmp).

Připojte PMP k PC USB, pak si může převést PMP souboru na PC, potom převést zvuk hudby do mp3, pokud váš systém Windows nainstalován music kodeků / filtrů.

převést xvid do mp3, Copyright KYDSOFT. Všechna práva vyhrazena.