převést VOB do MP3

Domácí

Stáhnout

Objednat nyní

FAQ

Kontaktujte nás

převést RM do MP3

převést RMVB do MP3

převést QT do MP3

převést MOV do MP3

převést AIFF do MP3

převést MPEG1 do MP3

konvertovat MPEG2 do MP3

převést VOB do MP3

RMI převést do MP3

převést RA do MP3

VOB Definice: DVD-video Objekt pro uložení image / zvuk / titulky.

1. převést VOB na mp3, prosím, nainstalujte DVD přehrávače, jako je WinDVD Player nebo PowerDVDPlayer, mezi něž patří příslušné VOB dekodér. Ale VOB soubor má více než jeden audio proudy vždy. Program jen konvertuje první audio stream do MP3 souboru. Pokud je soubor VOB bylo zakódováno, program nepřevede jej úspěšně.2 Spusťte "audio / video do MP3 Maker", klepněte na tlačítko Open Media souboru, vyberte VOB soubor.

3. Pokud chcete převést celý zvuk z VOB soubor, nastavit výstupní soubor v případě potřeby, potom klikněte na tlačítko konvertovat.

Pokud chcete převést některé části audio z VOB soubor, přetáhněte posuvník přímo, nebo klepněte na tlačítko Play na náhled multimediálního souboru, nastavte počáteční čas a čas ukončení. Na poslední, klikněte na tlačítko start převést převést VOB na mp3.DVD Digital Versatile Disc je nebo digitální video disk. DVD je optická média disk skladování, které lze ukládat data / video / audio / images. DVD video vždy používá VOB soubory. Je-li DVD chráněno, bude konverze nezdaří.

H.261 je digitální video kódování standard založený na MPEG-1. H.263 je videokonference kódovací technologie založená na MPEG-1/MPEG-2.

převést VOB do mp3, Copyright KYDSOFT. Všechna práva vyhrazena.