převést VCD do MP3

Domácí

Stáhnout

Objednat nyní

FAQ

Kontaktujte nás

převést AVI do MP3 formátu

převést VCD do MP3

převést MPEG do MP3

převést WMV do MP3

převést ASF do MP3

převést OGM do MP3

převést DIVX do MP3

převést DAT do MP3

převést MPG do MP3

převést SVCD do MP3

VCD Definice: videoCD nebo video kompaktní disk pro ukládání video a audio.

1. převést VCD do mp3: Pokud je soubor VCD je kódován s 1,0 formát, nemusíte instalovat žádné další MPEG dekodérem.Pokud DAT soubor je kódován s 1,1 nebo 2,0 formátu, prosím, nainstalujte DVD přehrávače, jako je WinDVD Player nebo PowerDVDPlayer, mezi něž patří příslušné VCD dekodér.2 Spusťte "audio / video do MP3 Maker",klepněte na tlačítko Open Media Soubor tlačítko, po vložení VCD do CD / DVD, najdete adresář MPEGAV v VCD. V adresáři, tam jsou některé VCD soubory s názvem AVSEQ01.DAT, AVSEQ02.DAT nebo MUSIC01.DAT, MUSIC02.DAT atd. Pak otevřete VCD souboru v programu.

3. Pokud chcete převést celý zvuk z VCD souboru, nastavení výstupního souboru v případě potřeby, potom klikněte na tlačítko konvertovat.

Pokud chcete převést některé části audio z VCD soubor, přetáhněte posuvník přímo, nebo klepněte na tlačítko Play na náhled multimediálního souboru, nastavte počáteční čas a čas ukončení. Na poslední, klikněte na tlačítko start převést převést VCD do mp3.VCR je videorekordér. Hraje VHS (video kazetový magnetofon nebo video doma systému). Pokud chcete převést VCR nebo VHS na mp3, dva způsoby, jak jsou k dispozici.

1. Instalace TV tuner kartu v počítači. Připojte kabel na kartu správně. Použití systému Windows Movie Maker, aby náhled programu a zachytit to, aby wmv, pak extrahovat soubor mp3.

2. Pokud se můžete připojit audio-Out of VCR do Line In zvukové karty, běh (Easy MP3 záznam zvuku), pro záznam zvuku do formátu MP3.

převést VCD do mp3, Copyright KYDSOFT. Všechna práva vyhrazena.