převést do SVCD MP3, HDTV na MP3

Domácí

Stáhnout

Objednat nyní

FAQ

Kontaktujte nás

převést AVI do MP3 formátu

převést VCD do MP3

převést MPEG do MP3

převést WMV do MP3

převést ASF do MP3

převést OGM do MP3

převést DIVX do MP3

převést DAT do MP3

převést MPG do MP3

převést SVCD do MP3

SVCD Definice: Super VCD.

1. převést do SVCD MP3, prosím, nainstalujte DVD přehrávače, jako je WinDVD Player nebo PowerDVDPlayer, mezi něž patří příslušné SVCD dekodér.

2 Spusťte "audio / video do MP3 Maker", klepněte na tlačítko Open Media souboru. Po vložení do SVCD CD / DVD, najdete adresář MPEG2 v SVCD. V adresáři, tam jsou některé SVCD soubory s názvem AVSEQ01.MPG, AVSEQ02.MPG, nebo MUSIC01.MPG, MUSIC02.MPG atd. pak otevřete soubor v programu.3. Pokud chcete převést celý zvuk z SVCD souborů, nastavení výstupního souboru v případě potřeby, potom klikněte na tlačítko konvertovat.

Pokud chcete převést některé části audio z SVCD soubor, přetáhněte posuvník přímo, nebo klepněte na tlačítko Play na náhled multimediálního souboru, nastavte počáteční čas a čas ukončení. Na poslední, klikněte na tlačítko start převést převést SVCD do formátu MP3.HDTV znamená High-Definition Television. HDTV vysílání digitálně televizní signál s vyšším rozlišením (1920 x 1080), než DVD, NTSC, SECAM, PAL, DVB.

Až na počátku analogové formáty v Evropě a Japonsku. HDTV komprimuje video s MPEG2, převod audio s Layer 2 audio nebo digitální Dolby AC-3.

Prosím, nainstalujte HDX4 HDTV kodek nebo jiných kodeků převést HDTV na mp3.

DVB znamená, digitální video vysílání.

konvertovat do SVCD formátu MP3, Copyright KYDSOFT. Všechna práva vyhrazena.