převést RMI do MP3, konvertovat RMID/SMF na MP3

Domácí

Stáhnout

Objednat nyní

FAQ

Kontaktujte nás

převést RM do MP3

převést RMVB do MP3

převést QT do MP3

převést MOV do MP3

převést AIFF do MP3

převést MPEG1 do MP3

konvertovat MPEG2 do MP3

převést VOB do MP3

RMI převést do MP3

převést RA do MP3

Definice RMI: typ MIDI souboru s formátem RIFF vytvořený společností Microsoft. MCI RMI sekvencer přehrává standardní MIDI souborů a Resource Interchange File Format (RIFF) MIDI souborů, známý jako soubory RMID.

SMF je standardní MIDI soubor. DLS je ke stažení zvuky Level.1. RMI převést do mp3, spuštění RMI k MP3 Maker, klepněte na tlačítko Otevřít, vyberte soubor RMI.

2. Změna výstupní název v případě potřeby, které musí být MP3 soubor. Nebo klepněte na tlačítko Procházet a název souboru v adresáři.

3. Poté klikněte na tlačítko Převést, bude konverze start. Prosím, ujistěte se, že můžete slyšet normální hlasitost souboru RMI při konverzi, jinak kontrola Windows Ovládání hlasitosti.

4. Po převodu RMI na mp3, klikněte na tlačítko Play pro poslech MP3 souborů s Windows Media Player. Před zahájením další konverze, ukončete prosím Windows Media Player.5. Pokud máte pocit, výstup MP3 objem je menší nebo hlasitější nebo zkreslený, hlasitost ovládání programu, nebo "Ovládání hlasitosti" nebo "vlna" Svazek Windows Control. Pak začít konverzi znovu. Zkuste několikrát, dostanete odpovídající výstupní hlasitost.

RMI převést do mp3, Copyright KYDSOFT. Všechna práva vyhrazena.