převést MIDI do MP3, TTA na MP3

Domácí

Stáhnout

Objednat nyní

FAQ

Kontaktujte nás

převést MIDI do MP3

převést MP4 do MP3

převést XVID s MP3

převést MPEG4 do MP3

MIDI Definice: Musical Instrument Digital Interface

1. převést midi na mp3, zahájit "MIDI to MP3 Maker",klepněte na tlačítko Otevřít, vyberte soubor MIDI.

2. Změna výstupní název v případě potřeby, které musí být MP3 soubor. Nebo klepněte na tlačítko Procházet a název souboru v adresáři.3. Poté klikněte na tlačítko Převést, bude konverze start. Ujistěte se prosím, můžete slyšet normální hlasitost MIDI souboru při konverzi, jinak kontrola Windows Ovládání hlasitosti.

4. Po převodu midi na mp3, klikněte na tlačítko Play pro poslech MP3 souborů s Windows Media Player. Před zahájením další konverze, ukončete prosím Windows Media Player.

5.If jste feelthe výstup MP3 objem je menší nebo hlasitější nebo zkreslené, adjustthe ovládání hlasitosti programu, nebo "Ovládání hlasitosti" nebo "vlna" Svazek Windows Control. Pak začít konverzi znovu. Zkuste několikrát, dostanete odpovídající výstupní hlasitost.TTA je skutečný zvuk, je volný, jednoduchý real-time Lossless Audio Codec, založená na adaptivní prognostický filtry, které ukázaly, stejné nebo lepší výsledky ve srovnání s většinou moderních analogů z populárních kodeků, open-source audio.

Pokud chcete převést TTA na mp3, zahájit "audio / video do MP3 Maker", prosím, nainstalujte příslušné DirectShow filtr TTA / kodek / dekodér z RadLight pro TTA souboru.

převést midi na mp3, Copyright KYDSOFT. Všechna práva vyhrazena.