převést MID do MP3, FLAC na MP3

Domácí

Stáhnout

Objednat nyní

FAQ

Kontaktujte nás

převést WAV do MP3

převést WMA do MP3

převést AC3 do MP3

převést OGG do MP3

převést MPA do MP3

převést MP2 do MP3

převést AU do MP3

převést AIF do MP3

převést SND do MP3

převést MID do MP3

MID Definice: Musical Instrument Digital Interface s příponou *.mid . MID0 (typ 0) je jediná stopa vícekanálové formáty. MID1 je více sledovat a více kanálů.

1. převod poloviny do MP3, spuštění "MIDI to MP3 Maker", klepněte na tlačítko Otevřít, vyberte soubor MID.

2. Změna výstupní název v případě potřeby, které musí být MP3 soubor. Nebo klepněte na tlačítko Procházet a název souboru v adresáři.3. Poté klikněte na tlačítko Převést, bude konverze start. Prosím, ujistěte se, že můžete slyšet normální hlasitost souboru MID při konverzi, jinak kontrola Windows Ovládání hlasitosti.

4. Po převodu poloviny na mp3, klikněte na tlačítko Play pro poslech MP3 souborů s Windows Media Player. Před zahájením další konverze, ukončete prosím Windows Media Player.

5. Pokud máte pocit, výstup MP3 objem je menší nebo hlasitější nebo zkreslený, hlasitost ovládání programu, nebo "Ovládání hlasitosti" nebo "vlna" Svazek Windows Control. Pak začít konverzi znovu. Zkuste několikrát, dostanete odpovídající výstupní hlasitost.FLAC je zdarma Lossless Audio Codec, což znamená, že zvuk je komprimován ve FLAC bez ztráty kvality. Je to podobné, jak Zip práce, s výjimkou FLAC budete brát mnohem lepší komprese, protože je navržen speciálně pro audio a můžete přehrávat komprimované FLAC soubory ve vašem oblíbeném přehrávači, stejně jako budete hrát MP3 soubor. Formát FLAC je v současné době dobře podporován mnoha softwarových a hardwarových audio produktů.

Pokud chcete převést FLAC na MP3, spustit audio / video do MP3 Maker, prosím, nainstalujte příslušnou FLAC DirectShow filtr / codecs / dekodér pro FLAC souboru.

převést do poloviny mp3, Copyright KYDSOFT. Všechna práva vyhrazena.