převést DIVX do MP3, On2 na MP3

Domácí

Stáhnout

Objednat nyní

FAQ

Kontaktujte nás

převést AVI do MP3 formátu

převést VCD do MP3

převést MPEG do MP3

převést WMV do MP3

převést ASF do MP3

převést OGM do MP3

převést DIVX do MP3

převést DAT do MP3

převést MPG do MP3

převést SVCD do MP3

DivX Definice: DivXNetworks vytváří formátu MPEG4. Má vysoký kompresní poměr při zachování vysoké kvality obrazu.

1. převést DivX do MP3, prosím, nainstalujte příslušnou video dekodér a audio dekodér pro DivX nebo AVI souboru, jako je DivX kodek.2 Spusťte "audio / video do MP3 Maker", klepněte na tlačítko Open Media souboru, vyberte avi nebo divx souboru.

3. Pokud chcete převést celý zvuk z DivX souboru, nastavení výstupního souboru v případě potřeby, potom klikněte na tlačítko konvertovat.Pokud chcete převést některé části audio z DivX souboru, přetáhněte posuvník přímo, nebo klepněte na tlačítko Play na náhled multimediálního souboru, nastavte počáteční čas a čas ukončení. Na poslední, klikněte na tlačítko start převést převést DivX do mp3.
On2 kodek byl vyvinut společností On2 Technologies. Říkají, že video komprese je přes Windows Media 9, Real 10, H.263, H.264, MPEG-4. On2 encoder přináší lepší kvalitu obrazu při nižších rychlosti přenosu dat. On2 kodek je široce používán na sdílení web video, živé webové vysílání, video VoIP, live obousměrný video instant messaging, satelitní a mobilní video, video dohled, IPTV, a distančního vzdělávání.

Pokud chcete převést do MP3 On2, prosím, nainstalujte On2 VP6 nebo On2 kodek VP7.

převést divx do mp3, Copyright KYDSOFT. Všechna práva vyhrazena.